Na ndiq

Drini

Drini

Martohet Admir Mehmedi, plotë yje në dasmën e tij në Gostivar!

Aktualitet

Martohet Admir Mehmedi, plotë yje në dasmën e tij në Gostivar!

Martohet Mehmedi, plot yje në mesin e mysafirëve (FOTO)

Sulmuesi i Përfaqësueses së Zvicrës, Admir Mehmedi është martuar mbrëmë në një atmosferë fantastike me plot mysafirë të shquar nga fusha e sportit, muzikës e filmit.

Admir Mehmedi është martuar mbrëmë në një atmosferë fantastike me plot mysafirë të shquar nga fusha e sportit, muzikës e filmit.

Sulmuesi i Përfaqësueses së Zvicrës e ka kurorëzuar lidhjen e tij.13754420_502050973324258_5728393032836169625_n

Kurse, në mesin e të ftuarve si mysafirë ishin plot futbollistë të tjerë përfshirë Pajtim Kasamin e Ferhan Hasanin, përcjell “Lajmi.net”.

Por, nuk munguan as yje të muzikës si Noizy e Meda dhe ata të filmit, Blerim Destani e Xhevdet Jashari.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...
Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top