Na ndiq

Drini

Drini

E trishtë, babai 21-vjeçarit shqiptar shkon në vendin ku ia vranë djalin (FOTO)

Aktualitet

E trishtë, babai 21-vjeçarit shqiptar shkon në vendin ku ia vranë djalin (FOTO)

Babai i 21-vjeçarit shqiptar nga Kosova, i cili u vra në sulmet në Mynih, ka vendosur një buqetë me lule tek vendi ku u vra i biri.

Me lot në sy dhe me foton e Dijamant Zabergjes në dorë, ai ka shkuar tek vendi i masakrës. Fotografitë janë shpërndarë mijëra herë në rrjete sociale dhe në agjenci ndërkombëtare të lajmeve.

21-vjeçari Zabërgja edhe dy vajza të tjera, po nga Kosova, ishin në mesin e 9 viktimave. 18-vjeçari iranian, i identifikuar si autor i sulmit i kishte gënjyer të rinjtë në një faqe në rrjetin social Facebook, se një pikë e McDonald jepte ushqime falas./tvklan.albabai-4-810x445 babai-2-1

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...
Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top