Na ndiq

Drini

Drini

Mustafi i Gjermanisë dasëm me plis dhe flamur kuq e zi! (Foto)

Aktualitet

Mustafi i Gjermanisë dasëm me plis dhe flamur kuq e zi! (Foto)

Dasma e kampionit të botës Shkodran Mustafi me vajzën veleshtare Vjosa Kaba ka qënë temë diskutimi këto ditë në Maqedoni. Tashmë në rrejetet sociale kanë vërshuar fotografi nga gëzimi familjar i futbollistit që u zhvillua në Gostivar, shkruan Drini.mkmustafi1. Ajo që bie në sy është stili tradicional shqiptar i dasmës, ku mbizotërojnë traditat kombëtare shqiptare, me plis dhe flamur kuq e zi, Shkodran Mustafi pranë babait të ti, rreth sofrës me miq dhe familjarë me veshje kombëtare, festojnë dhe gëzojnë në ritmet e muzikës shqip./Drini.mk

Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top