Na ndiq

Drini

Drini

Cipras: Është arritur marrëveshje e mirë, janë përmbushur kërkesat për ndryshim të kushtetutës dhe erga omnes – Drini

Aktualitet

Cipras: Është arritur marrëveshje e mirë, janë përmbushur kërkesat për ndryshim të kushtetutës dhe erga omnes – Drini

Pas takimit me kryetarin e Greqisë Prokopis Pavllopulos, kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi se është arritur marrëveshje e mirë me çka janë përmbushur kërkesat greke për ndryshime kushtetuese dhe erga omnes.

Cipras do të vazhdojë me takime me liderët e partive politike në Greqi, si dhe me kryetarin e parlamentit grek, përcjell Makfax.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top