Na ndiq

Drini

Drini

Dy aktorët e famshëm shqiptarë, nesër në Strugë për “K’tu Fest”

Aktualitet

Dy aktorët e famshëm shqiptarë, nesër në Strugë për “K’tu Fest”

Lum Veseli dhe Andi Bajgora, dy aktorët e ri nga Kosova që u bënë të famshëm me filmin “Shok” i cili u nominua për “Oscar”, do të qëndrojnë nesër (E Dielë) në qytetin e Strugës, ku do të marrin pjesë në ditën e hapjes së fetsivalit artistik “K’tu Fest” i cili do të zhvilloj këtë verë edicionin e tretë me radhë, njofton Drini.mk

Dy aktorët simpatik që bënë një paraqitje unikale në tapetin e kuq në Hollivud gjatë ceremonisë për “Oscar”, do të ndjekin nga afër filmin e tyre të famshëm i cili është pjesë e programit të “K’tu Fest” dhe do tëtransmetohet në Teatrin “Poshka”.

Ky eveniment tashmë unikal në llojin dhe vlerat e tij, do të fillojë nesër 24 Korrik dhe do të zgjasë deri më 29 Korrik me njëprogram tepër të pasur dhe me personalitetet kryesore të estradës shqiptare./Drini.mk

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...
Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top