Na ndiq

Drini

Drini

Itali, u kap sasia më e madhe e heroinës në 20 vitet e fundit – Drini

Rajoni

Itali, u kap sasia më e madhe e heroinës në 20 vitet e fundit – Drini

Policia italiane ka zbuluar 270 kg heroinë në Portin e Gjenovës, sasia më e madhe e kapur në 20 vitet e fundit.

Për sasinë e drogës janë arrestuar dy persona në Holandë. Mësohet se heroina vinte nga Irani dhe ishte fshehur në një kontejner në port, transmeton Top Channel.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Rajoni

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top