Na ndiq

Drini

Drini

Ja porosia e Ziadin Selës për ministrin e brendshëm Agim Nuhiu (VIDEO)

Aktualitet

Ja porosia e Ziadin Selës për ministrin e brendshëm Agim Nuhiu (VIDEO)

Lideri i PDSh-së, Ziadin Sela sonte në emisionin “10 minuta” ka goditur edhe ministrin e MPB-së, Agim Nuhiu për mos reagimin e policisë, dhe e cila lejoi përgjakjen e deputetëve.

“Unë nuk e dij se cilat kanë qenë rrethanat, por çdo herë mund të bëhet më shumë. Të paktën një ministër i Punëve të Brendshme nëqoftëse nuk ka arritur për gjithë këtë periudhë, që të ketë minumi 20 ose 50 policë, që do të ndalnin gjithë këtë turp që ndodhi mendoj se është dështim i rëndë”, tha Sela.

 

 

Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top