Na ndiq

Drini

Drini

Moti sot në Maqedoni – Drini

Aktualitet

Moti sot në Maqedoni – Drini

Moti sot në Maqedoni do të jetë i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira mesatare. Në disa vende do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 2 deri 7 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 10 deri 18 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil dhe me temperatura pak mbi mesataren për këtë periudhë të vitit.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top