Na ndiq

Drini

Drini

Moti sot në Maqedoni – Drini

Aktualitet

Moti sot në Maqedoni – Drini

Moti në Maqedoni sot do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë ndërsa ajo e ditës prej 21 deri 29 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 10 gradë ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri 27 gradë Celsius.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top