Na ndiq

Drini

Drini

Policia e Stambollit sekuestron 80 kilogramë heroinë – Drini

Rajoni

Policia e Stambollit sekuestron 80 kilogramë heroinë – Drini

Policia e Stambollit ka zbuluar dhe sekuestruar 80 kilogramë heroinë gjatë një aksioni për kapjen e trafikantëve me lëndë narkotike, raporton Anadolu Agency (AA).

Burime nga policia bëjnë të ditur se në disa bastisje të harmonizuara në kohë, policia e Stambollit ka arrestuar gjashtë të dyshuar.

Siç bëjnë të ditur të njëjtat burime, në një aksion të ndarë në krahinën Balikeshir, policia ka arrestuar dy të dyshuar, të cilëve u është caktuar masa e paraburgimit me akuzën për shitje të drogës.

Paralelisht me këtë, është kryer një aksion policor edhe në krahinën Denizli, ku pjesëtarët e rendit kanë kryer operacion kundër trafikantëve me cigare.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Rajoni

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top