Na ndiq

Drini

Drini

Sot do të shqyrtohet raporti vjetor i PSP-së – Drini

Aktualitet

Sot do të shqyrtohet raporti vjetor i PSP-së – Drini

Prokurorja speciale, Katica Janeva sot në komision do ta prezantojë raportin vjetor për punën e Prokurorisë Speciale gjatë vitit 2017, transmeton Portalb.mk.

Seanca e Komisionit për sistemin politik dhe marrëdhënie mes bashkësive të hënën është shtyrë para se Janeva ta prezantojë raportin, për shkak koordinimit të partive politike, pas kërkesave të deputetëve të VMRO-DPMNE-së. Në seancë nuk ishin të pranishëm përfaqësuesit e komisioneve shtetërore që t’i arsyetojnë raportet për punën e tyre gjatë vitit 2017, për mungesën e tyre nuk e kanë njoftuar as Kuvendin. Pastaj kryetari i komisionit e caktoi vazhdimin ku do të diskutohet për raportin e PSP-së sot në ora 12:00.

Continue Reading
Advertisement
Lexo gjithashtu...

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top