Na ndiq

Drini

Drini

Vazhdon maratona kulturore e “K’tu Fest”, sonte në skenë Tetari shqiptar i Shkupit!

Aktualitet

Vazhdon maratona kulturore e “K’tu Fest”, sonte në skenë Tetari shqiptar i Shkupit!

Sonte në Strugë vijon nata e katërt e festivalit artistik “K’tu Fest” ku në program është shfaqja “Dashuria” e Tetarit Shqiptar nga Shkupi.

Filmi me metrazh të shkurtër “Fjala” u shfaq sot në Teatrin Poshka në ora 11:00 në prezencë të shumë mysafirëve dhe elitës së kinematografisë shqiptare.

Mbrëmë shumë artdashës ishin prezentënë Poshka Tetër për të ndjekur shfaqen “ikja nga Gjermania” nga Teatri Shqiptar i Prishtinës – Dodona./Drini.mk

 

Kliko për të komentuar

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Më shumë në Aktualitet

Advertisement

Facebook

Advertisement

Postimet e fundit

To Top